PROFim – fotele do każdego biura

NIKO to seria krzeseł managerskich stworzona specjalnie dla osób, które lubią w swoim otoczeniu posiadać jak najwięcej nietypowych, ekskluzywnych przedmiotów. Konstrukcja kubełka została tutaj wzbogacona przeszywanymi, metalowymi elementami które jednocześnie tworzą formę podłokietników. Fotel posiada również wygodne oparcie, szerokie siedzisko oraz mechanizm regulacyjny, pozwalający każdemu na znalezienie faktycznie wygodnej dla siebie pozycji w czasie pracy. Standardowo jest on wykończony pięknym skórzanym obiciem, ale każdy klient ma tutaj do wyboru wiele innych rodzajów tkanin, oczywiście zawsze odznaczających się wysoką jakością. Jeśli ktoś szuka czegoś pełniącego funkcje reprezentacyjne w biurach czy salach konferencyjnych, to fotele z tej serii dostępne są również w postaci krzeseł konferencyjnych na nóżkach i płozach.

Seria ONE to fotele managerskie o bardzo nowoczesnej formie, w których zastosowano mnóstwo ciekawych rozwiązań. Do najważniejszych z nich zalicza się przede wszystkim mechanizm Synchro, który ma ogromny wpływ na całą ergonomiczność fotela. Ponadto użytkownicy mają tu możliwość swobodnego regulowania głębokości siedziska, zagłówka oraz podłokietników. Zastosowany mechanizm skutecznie niweluje ryzyko występowania jakichkolwiek dolegliwości kręgosłupa, bowiem w pewien sposób wymusza na każdym użytkowniku zachowywanie prawidłowej postawy w czasie siedzenia.

Na uwagę zasługuje tutaj także specjalne oparcie, które jest bardzo elastyczne i może być odchylane nawet pod kątem 45 stopni. Na polskim rynku nie ma drugiego fotela, który pod tym względem mógłby równać się właśnie z tym modelem. Sama forma krzesła w ciekawy sposób została uwydatniona przez zastosowanie kontrastujących ze sobą materiałów. Całość jest wykonana bardzo starannie i z najwyższą troską o wszystkie detale. Produkty z serii ONE spełniają wszystkie normy ergonomiczne i posiadają certyfikaty stanowiące potwierdzenie ich wysokiej jakości. Dzięki wszystkim tym cechom spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *