PROFIm – doskonałe meble biurowe

Firma Profirm istnieje już od 1991 roku i obecnie bez wątpienia może być zaliczana do najważniejszych producentów mebli biurowych działających na polskim rynku. Praktycznie od początku jej działalności dokłada się tu wszelkich starań do tego, aby marka ta była jak najbardziej charakterystyczna i rozpoznawana przez klientów. Z tego też powodu w fabrykach firmy stawia się zarówno na wysoką jakość jak i unikalny, nowoczesny design wszystkich mebli. Oferta firmy Profirm jest przede wszystkim bardzo rozbudowana. Zawiera zarówno standardowe meble biurowe jak i produkty przeznaczone do miejsc takich jak recepcje, poczekalnie czy sale konferencyjne. Firmę tworzy zespół doświadczonych i ambitnych ludzi. Każdemu pracownikowi jak najbardziej zależy na tym, aby być najlepszym na rynku i nieustannie zdobywać coraz to wyższą pozycję, dbając o jakość swoich produktów. Firma zatrudnia ponad 1200 osób, a każdego miesiąca jej fabryki opuszcza ponad 70 tysięcy krzeseł i foteli.

Oprócz wysokiej jakości wszystkie produkty mogą poszczycić się licznymi certyfikatami uznanymi na całym świecie. Firma od lat gości na najróżniejszych targach międzynarodowych na całym świecie – niejednokrotnie udawało się jej również zdobywać tam liczne nagrody zarówno za wysoką jakość jak i ciekawy wygląd wszystkich oferowanych przez siebie produktów O wysokiej jakości produktów świadczy również fakt, że Profim jest pierwszą polską firmą zajmującą się meblami biurowymi której udało się otrzymać certyfikat zgodności systemu zarządzania jakością z normą ISO 9001:2000. Jego zakres to między innymi projektowanie, produkcja, serwis mebli biurowych oraz ich komponentów. W 2009 roku nastąpiło zastąpienie tego certyfikatu nowym, przygotowanym w oparciu o normy ISO 9001:2008. W zarządzaniu firmą najważniejsze jest ukierunkowanie na potrzeby klienta i przygotowywanie poszczególnych produktów z myślą o jego indywidualnych wymaganiach.

marka profim W firmie Profim funkcjonuje specjalny system kontrolowania jakości, którego zadaniem jest nieustanne doskonalenie znajdujących się w jej ofercie produktów. System odpowiada również za projektowanie nowych mebli, planowanie wytwarzania i produkowania poszczególnych wyrobów, wybieranie najlepszych dostawców materiałów którzy odpowiadają narzuconym wymaganiom jakościowym, dbanie o przejrzystość procesu przyjmowania zamówień i sprzedaży produktów, sprawność działania serwisu gwarancyjnego. Firma Profim jest również znana z licznych działań mających na celu chronienie naszego środowiska naturalnego przed zgubnym wpływem działalności człowieka. Jej działania skupiają się zarówno na niej samej i zmierzają ku ciągłemu samodoskonaleniu się w tym zakresie jak i promowaniu takich wartości na zewnątrz. Firma prowadzi własną politykę jakości i środowiska której celem jest zapewnienie sprawnego przebiegu wszystkich takich działań. W tym zakresie zdobyła ona również certyfikat zgodny z normą ISO 14001:2004. Oprócz tego inny certyfikat, FSC® potwierdza, że wszystkie surowce drzewne pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych źródeł oraz od dostawców prowadzących odpowiedzialną gospodarkę leśną. Oprócz tego firma prowadzi również stałą współpracę z innymi instytucjami zajmującymi się recyklingiem i dbaniem o środowisko naturalne.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *