PROFim – producent mebli biurowych

Firma Profim istnieje na rynku już od bardzo długiego czasu i aktualnie cieszy się pozycją jednego z najważniejszych producentów mebli biurowych w całej Europie. Tak wielki sukces został odniesiony wyłącznie dzięki ciężkiej pracy oraz konsekwentnie realizowanej polityce firmy. Jej produkty już od ponad 20 lat podbijają serca klientów w wielu różnych krajach dzięki wysokiej jakości wykonania, dbałości o szczegóły oraz ergonomii; wszystkie odznaczają się również niezwykle ciekawym designem. Zespół odpowiedzialny za tworzenie nowych mebli i wdrażanie w nich poszczególnych rozwiązań składa się z ludzi doskonale zdających sobie sprawę z tego, jak ogromny wpływ na ludzkie zdrowie i samopoczucie może mieć jakość mebli, z których korzysta on na co dzień.

Z tego też powodu sposób myślenia firmy polega na świadomości wielkiej odpowiedzialności za swoich klientów – odpowiedzialność ta rośnie oczywiście razem ze wzrostem liczby mebli Profim wykorzystywanych w biurach na całym świecie. Firma postawiła sobie za cel wyznaczanie światowych standardów zdrowej i ergonomicznej pozycji w czasie siedzenia. Jedną z cech charakterystycznych mebli firmy Profim jest doskonały, nowoczesny i bardzo oryginalny design. Jest to jednak coś znacznie więcej niż tylko przygotowanie ciekawego projektu mebli lub zadbanie o wysoką jakość elementów; to przede wszystkim konieczność zapewnienia odpowiedniej integracji pomiędzy użytkownikiem a meblem.

W ofercie firmy znajduje się aktualnie kilkadziesiąt wyjątkowych kolekcji które powstawały we współpracy z wieloma światowej sławy projektantami. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań oraz technologii możliwe jest tworzenie mebli posiadających nawet bardzo niezwykłe formy. W firmie działa specjalny wydział metalowy który produkuje na jej własny użytek wiele elementów mebli, dbając przy okazji o ich najwyższą jakość. Oprócz tego firma Profim w swojej działalności przestrzega wielu zasad związanych z ochroną środowiska, promując je również i na zewnątrz. Potwierdzeniem tak wysokiej jakości wszystkich oferowanych tutaj produktów może być długa lista prestiżowych certyfikatów, jakie firma otrzymała w ciągu wielu lat swojej działalności. W produktach firmy Profim wiele uwagi przykłada się również do szeroko rozumianej ergonomii. Dzięki temu meble te zapewniają swoim użytkownikom stuprocentową wygodę nawet w czasie wielogodzinnej pracy i zadbają o ich zdrową pozycję.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *